BREAKING
NEWS

Răsturnare de situație în Casa Iubirii! Lia și Filip s-au întors. Ce i-a spus fosta concurentă Luciei, în direct

Emisiunea „Casa iubirii”, prezentată de Andreea Mantea la Kanal D, pregătește o surpriză pentru telespectatori în ediția de sâmbătă, 27 iunie. Potrivit informațiilor furnizate de kanald.ro, foștii concurenți Lia și Filip vor reveni în emisiune pentru a-i vizita pe participanții sezonului 5 și pentru a le oferi sfaturi despre viața de cuplu.

Reîntoarcerea celor doi a provocat reacții diverse în rândul tinerilor aflați în competiție. Filip și-a făcut apariția în casa fetelor îmbrăcat într-o cămașă neagră, moment în care Carolina a reacționat cu entuziasm: „Deci nu cred!”. În schimb, Daniela a rămas serioasă pe parcursul momentului.

În același timp, în casa băieților, Lia a atras toate privirile purtând o rochie albă. Gabriel și Ahmed au primit-o cu mare bucurie pe fosta participantă, cel din urmă întrebând-o cu uimire: „Ce faci măi aici?”. Scopul vizitei a fost acela de a le oferi suport moral celor care trec prin momente dificile în actualul sezon.

Un moment central al ediției este marcat de discuția dintre Lia și Lucia. Fosta concurentă a dorit să îi ofere un sfat sincer Luciei pentru a o ajuta să traverseze problemele din relația sa: „Lucia, vreau să îți dau un sfat. Când iubești o persoană, nu cred că persoana de lângă tine o să te facă să renunți la ceva doar pentru a fi împreună. Dacă nu simți că e flacăra aia, în fiecare zi se fac mai mare și mai mare, nu cred că e ce trebuie.”

Telespectatorii pot afla cum vor evolua relațiile din casă în urma acestor vizite sâmbătă, 27 iunie, de la orele 16:00 și 19:00, la postul de televiziune Kanal D.

Etichete:
Romania FM h50
Explorați cele mai recente și pertinente informații din România pe România FM, sursa dumneavoastră de încredere!
© 2024-2026 România FM. Toate drepturile rezervate!