BREAKING
NEWS

Tragedie în bistrița-năsăud! Un bărbat găsit mort în propria locuință după zile întregi!

Foto descriptiv

Un bărbat în vârstă de 58 de ani a fost găsit decedat în propria locuință dintr-un bloc situat în județul Bistrița-Năsăud. Alarma a fost dată de vecinii care au simțit un miros puternic provenind din garsonieră și au apelat numărul de urgență 112.

Pompierii au intervenit rapid la fața locului și, pentru că ușa era încuiată, au fost nevoiți să intre pe geam, folosind o autospecială cu scară. Locuința se afla la etajul al patrulea al blocului.

Potrivit primelor informații, bărbatul ar fi fost mort de câteva zile. Autoritățile exclud, deocamdată, ipoteza unei agresiuni.

Polițiștii efectuează cercetări pentru a stabili cu exactitate cauza decesului și împrejurările în care s-a produs tragedia.

Etichete:
Romania FM h50
Explorați cele mai recente și pertinente informații din România pe România FM, sursa dumneavoastră de încredere!
© 2024-2026 România FM. Toate drepturile rezervate!