BREAKING
NEWS

ȘOC ȘOC ȘOC! Bărbatul care a suferit un infarct la volan și-a văzut moartea cu ochii în momentul în care mașina lui a căzut în prăpastie!

Un bărbat în vârstă de 69 de ani a decedat după ce a suferit un infarct la volan și a pierdut controlul mașinii, care a căzut într-o râpă adâncă pe DN17, în localitatea Ilișești, județul Suceava.

Șoferul se deplasa dinspre Suceava spre Ilișești, fiind însoțit de soția sa. În timpul mersului, bărbatul a intrat în stop cardio-respirator, ceea ce a determinat pierderea controlului asupra direcției. Autoturismul a lovit violent parapetul metalic al unui pod și apoi s-a prăbușit în gol, căzând zeci de metri până când a lovit solul, lângă un curs de apă.

Martorii au sunat imediat la 112, iar la fața locului au intervenit echipe ale SMURD și ambulanțe. Șoferul a fost găsit în stare critică, resuscitat și transportat la Unitatea de Primiri Urgențe Suceava, însă nu a putut fi salvat, decedând la scurt timp după internare.

Soția bărbatului, care se afla pe bancheta din spate a mașinii, a supraviețuit accidentului. Ea a fost rănită, dar este în stare stabilă, au transmis autoritățile.

Etichete:
Romania FM h50
Explorați cele mai recente și pertinente informații din România pe România FM, sursa dumneavoastră de încredere!
© 2024-2026 România FM. Toate drepturile rezervate!