BREAKING
NEWS

Descoperire tragică în comuna Călmățuiu de Sus! Două fete au fost găsite fără viață

Recent, comuna Călmățuiu de Sus a fost zguduită de o descoperire macabră: două fete, cu vârste de 13 și 14 ani, au fost găsite moarte în locuința lor. Alertă a fost dată de unul dintre bunicii micuțelor, care a sesizat situația îngrijorătoare.

Se pare că cele două adolescente s-ar fi intoxicat cu monoxid de carbon, iar în prezent, echipajele medicale și autoritățile se află la fața locului pentru a investiga circumstanțele acestui tragic incident.

Întreaga comunitate este în stare de șoc, având în vedere că familia celor două fete era bine respectată și apreciată la nivel local.

Etichete:
Romania FM h50
Explorați cele mai recente și pertinente informații din România pe România FM, sursa dumneavoastră de încredere!
© 2024-2026 România FM. Toate drepturile rezervate!