BREAKING
NEWS

Scene șocante în Timișoara! Șofer de BMW a lovit o mașină cu ranga în mijlocul străzii!

Un incident violent în trafic a avut loc luni, 12 mai, în Timișoara, când un șofer aflat la volanul unui BMW negru a fost filmat în timp ce lovea cu o rangă o altă mașină, după un schimb de replici agresive între cei doi conducători auto.

Conform imaginilor apărute pe rețelele sociale, conflictul a început cu un schimb de cuvinte jignitoare între cei doi șoferi. Ulterior, bărbatul aflat la volanul BMW-ului a coborât din autoturism și s-a apropiat de autoturismul celuilalt participant la trafic. După scurt timp, acesta s-a întors la mașina sa, de unde a scos o rangă cu care a început să lovească vehiculul adversar.

Întregul moment a fost înregistrat de camera de bord a bărbatului implicat în altercație. Poliția face în prezent cercetări pentru a stabili toate circumstanțele în care s-a produs incidentul, însă până acum nu au fost făcute publice detalii privind identitatea celor doi șoferi sau starea acestora, potrivit informațiilor furnizate de Tion.ro.

Context

Acest eveniment vine la câteva luni după un alt incident grav în care a fost implicat un șofer de BMW. În luna martie a acestui an, un conducător auto aflat la volanul unui BMW a urmărit și a lovit intenționat un biciclist minor în vârstă de 16 ani, în fața Gării Constanța, în prezența a zeci de martori.

Romania FM h50
Explorați cele mai recente și pertinente informații din România pe România FM, sursa dumneavoastră de încredere!
© 2024-2026 România FM. Toate drepturile rezervate!