BREAKING
NEWS

ȘOCANT! Doi soți și-au pierdut viața după ce mașina lor a căzut într-o râpă de 15 metri – Imagini terifiante surprinse de o cameră de supraveghere!

Doi soți în vârstă de 67 și 68 de ani au murit într-un accident rutier după ce mașina în care se aflau a căzut într-o râpă adâncă de aproximativ 15 metri. Victimele se întorceau din București și se îndreptau spre comuna Deleni, unde urmau să participe la un parastas.

Conform imaginilor surprinse de o cameră de supraveghere, autoturismul circula cu viteză foarte mare înainte de impact. Salvatorii au intervenit rapid și le-au extras pe victime din mașină, însă medicii au constatat decesul la fața locului.

Autoritățile au demarat o anchetă pentru a stabili circumstanțele exacte ale tragediei. Se ia în calcul ipoteza pierderii controlului volanului de către șofer, dar nu este exclusă nici varianta unei defecțiuni tehnice a vehiculului. Investigațiile vor determina dacă accidentul a fost cauzat de o eroare umană sau de o problemă tehnică.

Etichete:
Romania FM h50
Explorați cele mai recente și pertinente informații din România pe România FM, sursa dumneavoastră de încredere!
© 2024-2026 România FM. Toate drepturile rezervate!